Loď Costa neoRiviera prechádza do spoločnosti AIDA


Loď Costa neoRiviera, najmenšia z flotily Costa, prejde v roku 2019 pod lodnú spoločnosť AIDA.
Dostane nové meno AIDAmira a bude vykonávať plavby označené ako AIDA Selection - dlhšie a nezvyčajné trasy, s dlhými zastávkami v navštívených prístavoch.

Tejto zmene bude prechádzať kompletná rekonštrukcia v hodnote 10 miliónov euro. 96 z celkového počtu 624 kajút sa stane apartmánmi, z toho 80 s balkónom. Na otvorenej palube budú 2 bazény a 2 vírivky. hostia budú mať k dispozícii 6 barov a 6 reštaurácií.

Vynovená loď vypláva na svoju inauguračnú plavbu 4. decembra 2019 z Palma de Mallorca. Už prvá sezóna prinesie celkom novú a nezvyčajnú destináciu: od 30. decembra 2019 až do konca apríla 2020 bude mať domovský prístav v Kapskom Meste a bude vykonávať 14-nočné plavby v Južnej Afrike a Namíbii (zastávkami budú Durban, Cape Town, Walvis Bay, Port Elizabeth, East London a Lüderitz).

Ostatné lode AIDA s programami AIDA Selection sú: AIDAvita, AIDAcara a AIDAaura.

V cene programov AIDA Selection je k cenám bežných plavieb AIDA navyše zahrnuté: personalizovaný palubný servis; lodný jedálníček obohatený o regionálne špeciality navštívených destinácií; vybrané nápoje; sauna s výhľadom na more; vyše 30 športových a fitnes kurzov; hosťujúce vystúpenia miestnych umelcov; prednášky odborných lektorov; dispenzor pitnej vody.

Späť na zoznam noviniek